'Звуки у відділенні жахливі: від стогону, дихальної апаратури, плачу родичів - навіть морально сильні не витримують...' Ольга Кобевко розповіла про COVID-хворих у лікарні

"Звуки у відділенні жахливі: від стогону, дихальної апаратури, плачу родичів - навіть морально сильні не витримують..." Ольга Кобевко розповіла про COVID-хворих у лікарні

20.10.2021, 15:28

Ситуація із хворими у лікарнях складна і більшість з них є невакцинованими.

Про це у Фейсбуці написала лікарка-інфекціоністка Чернівецької обласної лікарні.

"Ніби життя плине звичайним темпом, але, насправді, за парканами ковідних лікарень, більше схоже на пекло... Звуки у відділенні жахливі, від стогону, дихальної апаратури, плачу родичів - навіть морально сильні не витримують...", - написала Ольга Кобевко.

Лікарка вважає, що це хвиля невакцинованих.

"Медики втомились пояснювати, що вакцинація уберігає від важких ускладнень, і що ця хвиля - лише невакцинованих. Я не одноразово зверталась до крайових керівників, щоб подаючи інформацію щодня для ЗМІ, в пункті "померло" дописували скільки ж невакцинованих з них. Це можливо, було б ефективніше для громади, в тій кількості фейків про шкоду вакцинації. Ми, медики, знаємо, що померлі , то лише Невакциновані", - зазначила Ольга Кобевко.

ДОВІДКОВО:

Ця осінь може стати останньою для українців, які нехтують вакцинацією від коронавірусу. Так вважає дитячий лікар Євген Комаровський.

Емоційне відео медик опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі.

 "Красива осінь. Але для багатьох, схоже, це остання осінь цього року і взагалі в житті. Те, що лікарні забиті — м'яко сказано. Якщо хтось із депутатів говорить, що місця в лікарні ще є — він бреше. Місця є на кладовищі. В реанімаціях 99% пацієнтів не щеплені", — зазначив Євген Комаровський.

За його словами, в українців з'явилася нова проблема: ті, хто вже купив фейковий сертифікат вакцинації, тепер хочуть зробити справжнє щеплення, але вже пізно.

1